Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wysokie oczekiwania ochrony zdrowia

Asseco wzięło udział w XII Forum Rynku Zdrowia, które odbyło się 26-27.10 w Warszawie. Stanowi ono publiczną debatę o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. W spotkaniu uczestniczyło ponad 1 tys. przedstawicieli środowiska medycznego, m.in. menedżerowie placówek, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej. Wśród nich znalazł się Krzysztof Groyecki, Wiceprezes Asseco Poland oraz Szymon Chamuczyński, Dyrektor Działu Teleinformatyki i Rozwiązań Mobilnych, którzy wzięli udział  w sesji tematycznej ”Oblicza e-zdrowia. Technologie teleinformacyjne”. Z kolei w debacie poświęconej zarządzeniu szpitalem uczestniczył Jan Butkiewicz, Dyrektor Sprzedaży Pionu Opieki Zdrowotnej.

Teraz mówi się coraz częściej, że nie ma już takiego pojęcia jak informatyka dla opieki zdrowotnej. Te pojęcia się zrosły, opieka zdrowotna ma w sobie informatykę i ta informatyka, żeby przetrwać w opiece zdrowotnej musi się rozwijać w nieznanym dotąd tempie – powiedział podczas rozmowy Krzysztof Groyecki, Wiceprezes Zarządu podczas XII Forum Rynku Zdrowia.

Podsumowanie wystąpienia Krzysztofa Groyeckiego przygotował portal Rynek Zdrowia. http://www.rynekzdrowia.pl/technologie-informacyjne/wiceprezes-asseco-oczekiwania-wobec-dostawcow-sa-duzo-wieksze,166973,7.html

 

Zobacz także