Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Technologie cyfrowe w odpowiedzi na kryzys – Asseco promuje biznes bez papieru na konferencji Konfederacji Lewiatan

Jakie możliwości można zyskać dzięki podpisowi elektronicznemu? Jak zarządzać cyfrowym obiegiem dokumentów? Jak w formie zdalnej prowadzić skuteczne działania HR oraz komunikację z pracownikami? Zapraszamy na bezpłatną konferencję „Technologie cyfrowe w odpowiedzi na kryzys”, która odbędzie się 14 grudnia. Webinar ma charakter otwarty, w związku z mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby zainteresowane tematem cyfrowej transformacji także te, których firmy nie są zrzeszone w Konfederacji Lewiatan. Asseco jest partnerem tego wydarzenia.


Spotkaj się online z ekspertami Asseco >>

 

Biznes bez papieru! Zyskaj nowe możliwości dzięki podpisowi elektronicznemu (g. 10:15 – 10:50)

Twoja firma działa zdalnie, a Ty oraz Twoi klienci wciąż podpisujecie dokumenty odręcznie? Chciałbyś digitalizować swoją organizację, ale nie wiesz od czego zacząć? Poznaj strategię Paperless oraz narzędzia i usługi Certum by Asseco, które pozwalają na pełną rezygnację z papieru w firmie. Od początku wejścia dokumentu do systemu poprzez jego obieg w całym procesie biznesowym, z zachowaniem jego dowodowości prawnej.

Przedstawione w prezentacji rozwiązania przeznaczone są dla firm małych, średnich i większych.

Opowiedzą o tym: Mariusz Janczak, Account Manager, Asseco Data Systems, Asseco Group
ekspert ds. e-usług zaufania eIDAS i zawierania umów online, przy użyciu podpisu elektronicznego. Od blisko 10 lat zajmuje się obszarem IT związanym z usługami zaufania takimi jak: ePodpis, ePieczęć, certyfikaty SSL i Code Sign, potwierdzającymi tożsamość osób i firm w Internecie. Jest odpowiedzialny za rozwój marki Certum, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Obecnie, skupia się zawodowo na usługach podpisu elektronicznego, aby w prosty i przyjazny sposób usprawniały procesy biznesowe i znacząco wpływały na redukcję kosztów oraz czasu poświęcanego na obsługę dokumentów.

Paulina Dzwonkowska, Account Manager, Asseco Data Systems, Asseco Group, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. W Asseco Data Systems odpowiedzialna jest za opiekę nad kluczowymi klientami w zakresie Usług Bezpieczeństwa i Zaufania zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Jak zarządzać elektronicznym obiegiem dokumentów i rozwijać biznes w pandemii? Rozwiązania IT w chmurze zintegrowane z e-podpisem (g. 10:50 – 11:25)

Czy rozwiązania używane do zarządzania procesami i obiegiem dokumentacji w Twojej firmie sprawdzają się w czasie pandemii? Potrzebujesz szybko wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów, który zintegruje się z obecnym systemem informatycznym? Pokażemy Ci elastyczne rozwiązania, które szybko usprawnią zarządzanie wewnętrznymi procesami: obiegiem dokumentów, umów, dokumentacji finansowej i HR. Niezależnie od systemu ERP, który posiada Twoja firma i z zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zgodności z przepisami prawa.

Przedstawione w prezentacji rozwiązania przeznaczone są dla firm średnich i większych.

Opowie o tym Robert Rosiek, Dyrektor Działu Systemów Wewnętrznych, Asseco Data Systems, Asseco Group, od 2005 r. związany z Grupą Asseco. Przez 15 lat zajmował się tworzeniem systemów do elektronicznego zarządzania informacją i migracją procesów papierowych na elektroniczne, w wielu obszarach takich, jak: obieg dokumentów, procesy finansowe, procesy HR. W ostatnich latach, skupia się na całkowitym wyeliminowaniu obiegu papierowego i zastąpieniu go pełnym, zintegrowanym systemem cyfrowym. Jako Dyrektor Działu Wytwarzania Systemów Workflow jest odpowiedzialny za rozwój produktów, wdrażanie i innowacje technologiczne.

Nowy standard procesów backoffice – case study obsługi spraw HR oraz komunikacji z pracownikami (g. 11:25 – 12:00)

Czy chcesz, aby mimo zdalnej, rozproszonej pracy i utrudnionego bezpośredniego kontaktu, Twoi pracownicy i menadżerowie, mogli sprawnie i szybko załatwić bieżące sprawy HR? A może, zależy Ci, aby skutecznie dostarczać informacje swoim pracownikom i umacniać ich zaangażowanie w życie firmy, także w tym trudnym dla nas wszystkich okresie? Dowiedz się, jak zrealizować te założenia w praktyce i poznaj rozwiązania dla działów HR od Asseco Business Solutions.

Przedstawione w prezentacji rozwiązania przeznaczone są dla firm średnich i większych.

Opowie o tym Renata Łukasik, Dyrektor Produkcji Systemów ERP, Asseco Business Solutions, Asseco Group, specjalizująca się w obszarze HR, ekspertka z wieloletnią praktyką w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań technologicznych wspierających klientów w zakresie procesów biznesowych. Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie (MBA), z szeroką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie zarządzania wytwarzaniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego firmy oraz z doskonałą znajomością otoczenia prawnego obszarów HR i Finansów. Odpowiedzialna za rozwój systemów ERP i HR dla linii produktów Macrologic ERP oraz systemów HR linii Softlab ERP oraz Portalu HR w Asseco ERP Cloud Business.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji „Technologie cyfrowe w odpowiedzi na kryzys”. Rozpoczęcie wydarzenia w poniedziałek, 14 grudnia o g. 9:30. Zapisy na stronie konfederacjalewiatan.pl

 

Konfederacja Lewiatan to polska organizacja biznesowa, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Skupia ponad 4100 firm, zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jako jedyna reprezentatywna organizacja polskich pracodawców należy do BusinessEurope – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE

Zobacz także