Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Skuteczne inwestowanie na rynkach zagranicznych

Skuteczne inwestowanie na rynkach zagranicznych z punktu widzenia inwestora indywidualnego oznacza przede wszystkim wygodny i komfortowy dostęp nie tylko do części transakcyjnej, która umożliwia mu złożenie zlecenia i otrzymanie potwierdzenia informacji o realizacji transakcji, ale również dostęp do informacji o notowaniach, spółkach, ich profilach, strukturze czy poziomie przychodów.

Są to fundamentalne informacje, do których inwestor potrzebuje szybkiego i intuicyjnego dostępu.

Posiadanie takiego pakietu informacji, najlepiej online, na jednej platformie ułatwia efektywne i skuteczne inwestowanie na rynkach zagranicznych – powiedział Marcin Zaniewicz, Konsultant Biznesowy, Asseco Poland. Oczywiście nie można zapominać o innych aspektach związanych z ekonomią czy pewnego rodzaju zależnościami pomiędzy różnymi gospodarkami. Niemniej to technologiczne wsparcie zdecydowanie podnosi poziom zadowolenia inwestora – dodał.

Więcej informacji na: https://promak.asseco.com/promak-next/

Zobacz także