Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Robodoradcy w inwestycjach

Pandemia koronawirusa zmieniła nawyki użytkowników usług oferowanych przez instytucje finansowe i przyspieszyła procesy digitalizacji w tym sektorze. Jedną z cyfrowych usług, która dynamicznie nabiera znaczenia jest robo-advisory określana jako robodoradztwo. Asseco również dostrzegło potencjał sztucznej inteligencji w tym obszarze i opracowało system PROMAK MATE, którego funkcjonalności przedstawił podczas swojego webinaru Marcin Zaniewicz, Ekspert i Konsultant Biznesowy w Asseco Poland.

Asseco posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań IT dla rynku kapitałowego, wykorzystujących najlepsze praktyki user experience – powiedział ekspert Asseco. PROMAKMATE to cyfrowy doradca każdego inwestora, który chciałby wiedzieć jak efektywnie pomnażać swoje oszczędności. System udostępnia szereg prostych w obsłudze narzędzi ułatwiających inwestowanie i prowadzi użytkownika krok po kroku przez świat finansów – dodał.

Dla jakich klientów dedykowany jest system PROMAK MATE? Jak mogą oni dokonać onboardingu? A jak przeprowadzić symulację inwestycji? Zapraszamy do obejrzenia webinaru na YouTube.

Więcej informacji o aplikacji PROMAK MATE.

Zobacz także