Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Przychodzimy z dobrą nowiną

Asseco ponownie wyruszyło z dobrą nowiną na Podkarpacie. Już po raz trzeci firma wspólnie z gazetą Nowiny wybrała rodziny, które wsparła w ramach swojej corocznej akcji charytatywnej „Pomagamy”. W tym roku na pomoc dla 7 rodzin Asseco przeznaczyło 35 tys. zł.

 

„Pomagamy” to cykliczna akcja świąteczna organizowana przez Asseco na rzecz najbardziej potrzebujących. Idea jest prosta – to pracownicy decydują o tym komu i w jakiej formie pomóc. Już od trzech lat pracownicy rzeszowskiego biura zgłaszają do niej inicjatywę „Przychodzimy z dobrą nowiną”. W jej ramach wybrane rodziny otrzymują wsparcie w postaci, m.in. sprzętu RTV i AGD, opału, materiałów budowlanych czy paczek żywnościowych.

 

W ciągu trzech lat udało nam się pomóc już 19 rodzinom – powiedziała Justyna Sowińska, Z-ca Dyrektora Biura Zarządu, koordynatorka akcji. Dla osób zaangażowanych w tę inicjatywę radość rodzin, które w tym szczególnym, świątecznym okresie uzyskały wsparcie, jest najlepszym prezentem gwiazdkowym – dodała.

 

http://pomagamy.asseco.com/

Zobacz także