Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Przełącz się na #BiznesBezPapieru

Jak lepiej obsługiwać klientów? Jak funkcjonować w chmurze? Jak efektywnie wejść do świata cyfrowego? Postanowiliśmy nie tylko odpowiedzieć na te pytania, ale przedstawić wiele inspirujących przykładów i dobrych praktyk. Zapraszamy na naszą stronę biznesbezpapieru.pl, która jest częścią uruchomionej przez nas kampanii promującej działania paperless.

Inicjatywa #BiznesBezPapieru polega na realizacji projektów zmierzających do ograniczenia zużycia papieru poprzez promowanie i wsparcie działań mających na celu rozwój usług cyfrowych. Firma będzie pomagać klientom projektować i wdrażać rozwiązania, które umożliwiają zamianę tam, gdzie jest to możliwe, procesów tradycyjnych na cyfrowe.

Do inicjatywy przyłączyli się także partnerzy kampanii Związek Cyfrowa Polska, Samsung, GovTech Polska, Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, Szkoła Główna Handlowa, Obserwatorium.biz, Santander Consumer Bank, Szostek_Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna i Program Czysta Polska. Ich przedstawiciele będą wspólnie z ekspertami Asseco prowadzić działania edukacyjne oraz wspierać merytorycznie serwis biznesbezpapieru.pl.

Zobacz także