Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Promujemy procesy paperless

Na zorganizowanej przez Samsung Electronics Polska konferencji „Trendy w cyfryzacji” jednym z prelegentów był Artur Miękina, ekspert Pionu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems, który mówił o korzyściach z wdrażania procesów „paperless”.

Spotkanie, które odbyło się 17 czerwca 2019 r. w warszawskim Pałacu Sobańskich, było przeznaczone dla przedstawicieli sektora bankowego. Prezentacja eksperta ADS dotyczyła współczesnych trendów we wdrażaniu procesów paperless, pokazywała również zrealizowane przez Asseco projekty tego typu – jak np. Platforma Usług Zaufania wdrożona w Santander Bank Polska. Przy projektach wykorzystujących technologię podpisu cyfrowego, ADS od 2 lat współpracuje z Samsung Electronics Polska, łącząc funkcjonalności poszczególnych rozwiązań technologicznych oraz zapewniając maksymalnie bezpieczeństwo odbiorcom realizowanych projektów.

Na cyfryzację procesów biznesowych należy patrzeć również od strony odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa – to ono jest fundamentem poprawnie wdrażanych rozwiązań z tego zakresu. – powiedział Artur Miękina, Dyrektor Sprzedaży Projektów Kluczowych, Pion Usług Bezpieczeństwa i Zaufania, Asseco Data Systems SA.

 

Zobacz także