Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

New Banking Vision

Asseco SEE było organizatorem konferencji New Banking Vision 2016, która odbyła się 17 maja w Bukareszcie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele sektora bankowego oraz IT, m.in. Piotr Jeleński, CEO of Asseco SEE; Marko Carević, CMO of Telenor banka oraz Radu Gratian Ghetea, President of CEC Bank. Uczestnicy dyskutowali o swoich doświadczeniach, zrealizowanych projektach oraz wizjach rozwoju.

 

Dzisiejszym wyzwaniem dla sektora bankowego jest możliwość korzystania z usług bankowych w każdym czasie i miejscu. To wymaga innowacyjnych technologii zapewniających bezpieczeństwo i spełniających oczekiwania klientów. Odpowiedzią na ten trend jest strategia omnichannel.

 

Podczas prelekcji uczestnicy rozmawiali, m.in. o tym jak zbudować cyfrowy bank przyszłości, wykorzystaniu technologii business intelligence oraz systemach płatności.

 

New Banking Vision to cykl jednych z największych regionalnych konferencji, które są organizowane od 13 lat. W tym roku spotkania odbywają się w Chorwacji, Turcji, Rumunii, Macedonii, Serbii oraz Bułgarii.

Zobacz także