Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

LEO System® 4.0 najlepszym oprogramowaniem dla instytucji finansowych wg Gazety Finansowej

Opracowane przez Asseco Data Systems rozwiązanie dla firm leasingowych znalazło się w zestawieniu „Najlepsze oprogramowanie dla instytucji finansowych” przygotowanym przez Gazetę Finansową. Według redakcji wyróżnione systemy uwzględniają szczególne potrzeby, jakie mają firmy z sektora finansowego.

LEO System® 4.0 służy do kompleksowego zarządzania produktami i kontraktami leasingowymi. To intuicyjne w obsłudze oprogramowanie jest przeznaczone dla firm leasingowych bez względu na ich wielkość, profil czy portfolio. Wspiera zarządzanie zarówno prostymi transakcjami o dużym wolumenie, jak i złożonymi, strukturyzowanymi kontraktami leasingowymi w dowolnej walucie.

Rozwiązanie umożliwia projektowanie i automatyzację procesów biznesowych w myśl zasady, że to praca szuka człowieka a nie człowiek pracy. Jednocześnie dzięki zastosowaniu API ułatwia integrację z innymi systemami pozwalając wpisać się w dowolną architekturę systemów – powiedział Paweł Barchwic, Wiceprezes Zarządu, Asseco Data Systems.

Zaawansowane funkcje zapewniają kompleksową obsługę życia kontraktów leasingowych wraz z produktami dodatkowymi jak różnego rodzaju ubezpieczenia, usługi CFM (karty paliwowe, opony, przeglądy). Zintegrowana część finansowo-księgowa zapewnia realizację operacji księgowych oraz przygotowanie raportów. LEO System® 4.0 jest dostępny w modelu on premise oraz SaaS.

Więcej informacji na: https://www.assecods.pl/oferta/leasing 

Zobacz także