Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jakie wyzwania niesie cyfryzacja i jak im sprostać?

Bezpieczeństwo danych, dostęp 24/7, sprawozdawczość on-lnie, czy sprawna wymiana informacji – to tylko niektóre wyzwania, z jakimi mierzy się dzisiaj sektor opieki zdrowotnej. W jaki sposób mogą im sprostać jednostki medyczne? Jakie technologie zapewniają im wystarczający poziom ochrony danych i pacjentów? Więcej na ten temat w materiale video mówi Szymon Chamuczyński, Dyrektor Działu Produktów Masowych w Pionie Opieki Zdrowotnej w Asseco Poland.

 

Odpowiedzią na wyzwania jednostek medycznych są niewątpliwie usługi w chmurze, które w znaczącym stopniu mogą przenieść ciężar odpowiedzialności za spełnienie tych wymagań z jednostki medycznej na dostawcę usługi – powiedział Szymon Chamuczyński.

Pierwszą z takich usług, którą oferowaliśmy naszym poradniom i gabinetom medycznym było eRepozytorium mMedica w chmurze, a teraz pojawia się kolejna usługa czyli eAnkiety – dodał

Chcesz wdrożyć EDM w swojej przychodni lub gabinecie lekarskim?

Poznaj korzyści, jakie daje usługa eRepozytorium mMedica w chmurze.

 

Chcesz skrócić czas obsługi pacjentów?

Sprawdź możliwości usługi eAnkiety i badaj satysfakcję pacjentów z realizowanych świadczeń.

 

 

Zobacz także