Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jak prowadzić działalność inwestycyjną?

Adam Góral wziął udział w uroczystej gali podsumowującej tegoroczną akcję Dziennika Gazety Prawnej „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”. Wydarzenie odbyło się w dniu 25 października 2018 r. w Warszawie. Wzięli w nim udział czołowi przedstawiciele sektora prywatnego oraz przedstawiciele administracji państwowej, którzy dyskutowali o szansach na rozwój rodzimego biznesu.

Podczas gali odbył się panel dyskusyjny pt. „Mądre inwestycje wspólnym priorytetem”. Zaproszeni goście zastanawiali się nad tym, jak pomnażać kapitał i rozszerzać działalność biznesową.

Inwestowanie nie jest celem samym w sobie. Prawdziwy przedsiębiorca szuka sposobu, jak sprzedać produkt za cenę większą niż koszt, który ponosi, aby go wyprodukować. Powinien myśleć o tym, jak zdobywać nowe rynki, a nie jak pozyskać ulgi od państwa – powiedział Adam Góral.

W dyskusji wzięli udział także Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu ds. Rozwoju, PKN ORLEN oraz Marcin Mrowiec, Główny Ekonomista, Bank Pekao.

Relacja z debaty: biznes.gazetaprawna.pl

Zobacz także