Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jak budować przewagę konkurencyjną na rynku IT?

Liczba przedsiębiorstw stosujących zasady odpowiedzialnego biznesu wzrosła o niemal jedną trzecią. Składają się na to działania skierowane na rzecz pracowników, środowiska i lokalnej społeczności. Asseco dba od lat o wszystkie te aspekty. O tym, jak mocno firma angażuje się w rozwój regionu mówi Gabriela Żukowicz, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland na łamach artykułu w Życiu Regionów.

W Asseco od prawie trzech dekad tworzymy zaawansowane rozwiązania dla firm z kluczowych sektorów gospodarki. Pomimo globalnych sukcesów pozostajemy wierni miastu, z którego firma się wywodzi, dlatego jej centrala była, jest i pozostanie w Rzeszowie – powiedziała Gabriela Żukowicz. Tworząc nowoczesne rozwiązania IT, staramy się równocześnie budować pozytywny wizerunek Rzeszowa, jako stolicy polskiej innowacji. Wiąże się to z konkretnymi inwestycjami. Dlatego właśnie tu powstaje Asseco Innovation Hub, czyli nowatorskie centrum R&D, które będzie miejscem prowadzenia zaawansowanych prac badawczo-rozwojowych związanych z budową autorskich technologii i produktów IT – dodała.

Link do artykułu: regiony.rp.pl

Zobacz także