Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Efektywna sprzedaż w bankach spółdzielczych z Asseco ABP

Przedstawiciele Asseco wzięli udział w konferencji „Efektywny przełożony – skuteczna sprzedaż”, która odbyła się 7 lutego w Poznaniu. Podczas spotkania zostały zaprezentowane m.in. najnowsze trendy w zakresie zarządzania zespołem oraz najlepsze praktyki dotyczące zwiększenia przychodów i sprzedaży w bankach spółdzielczych.

W ramach konferencji odbyła się prezentacja pt. „Teraz bank spółdzielczy, jutro lokalne centrum sprzedaży”, którą prowadzili Joanna Wijata-Siedlecka, Menedżer Sprzedaży oraz Marcin Chrobot, Dyrektor Handlowy z Pionu Banków Spółdzielczych. Jej celem było przedstawienie najnowszych rozwiązań informatycznych takich, jak Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP), które umożliwiają budowę prawdziwie nowoczesnych usług bankowych. Jest to intuicyjne i nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia kompleksowe i skuteczne wsparcie pracowników banku w oddziale, call center, a nawet w terenie. Asseco ABP daje duże możliwości jednoczesnego udostępniania i promowania produktów oraz usług zarówno w kanale tradycyjnym, internetowymi, jak i mobilnym.

Dzięki Asseco ABP, bank otrzymuje system, który identyfikuje klienta już na etapie przekroczenia progu placówki bankowej oraz umożliwia skonkretyzowanie celu, w jakim się on pojawia w oddziale. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na zebrania danych o kliencie, co przekłada się na wysoką jakość obsługi i skuteczną sprzedaż oferowanych produktów bankowych – powiedział Marcin Chrobot, Dyrektor Handlowy, Asseco Poland.

Organizatorem konferencji był Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu szkoleniowego SGB i było skierowane do kadry kierowniczej banków spółdzielczych.

Wejdź na stronę Platforma BS:
platformabs.asseco.com

 

Zobacz także