Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco z tytułem Orła „Wprost”

Asseco po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem Orła “Wprost” Podkarpacia. Tegoroczna nagroda została przyznana podczas uroczystej gali tygodnika „Wprost”. Spółka została nagrodzona w kategorii Lider Biznesu. Wydarzenie odbyło się 17 września br. w Rzeszowie. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Paweł Florczak, International Business Development Manager w Asseco.

Asseco jest dziś firmą, która choć działa globalnie, to niezmiennie jej siedzibą pozostaje Rzeszów. Staramy się angażować w rozwój Regionu i tym samym promować go na arenie międzynarodowej. Hasło „Rzeszów – Stolica innowacji” jest nam bardzo bliskie. Chcemy właśnie tu rozwijać nasze nowatorskie produkty i z tą myślą powstała inicjatywa budowy centrum R&D Asseco Innovation Hub w Rzeszowie – powiedział Paweł Florczak.

Orły „Wprost” są przyznawane największym firmom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki. Była to już 4. edycja tego wydarzenia.

Zobacz także