Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w debacie o Gospodarce Polskiej na Podkarpaciu

Adam Góral wziął udział w debacie o wyzwaniach polskiej gospodarki, która odbyła się w 29 września 2018 r., podczas konferencji Rozmowy o Gospodarce Polskiej na Podkarpaciu. Jednym z głównych tematów dyskusji były aktualne i przyszłe działania na rzecz poprawy funkcjonowania otoczenia gospodarczego, w którym działają polskie firmy.

Rozmowy o Gospodarce Polskiej na Podkarpaciu to wydarzenie skierowane do przedstawicieli świata polityki oraz biznesu, prowadzących swoją działalność zarówno w skali regionu, jak i całego kraju. Tegoroczne spotkanie otworzył Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego, a gościem specjalnym wydarzenia był Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów.

W debacie udział wziął także Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju, który podkreślił, że Podkarpacie coraz dynamiczniej nadrabia zapóźnienia w rozwoju gospodarczym przestawiając się na tory innowacyjności.

Duży udział w rozwoju regionu mają firmy, które prowadzą swoją działalność biznesową na Podkarpaciu.

Widzimy, że ciężka praca ogromnej rzeszy przedsiębiorców nie idzie na marne i ona sprawiła ze osiągnęliśmy tak znaczący sukces – powiedział Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland.

W dyskusji udział wzięli także m.in. Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO BP; Piotr Woźniak, Prezes Zarządu PGNiG oraz Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź.

Relacja z wydarzenia: rzeszow.uw.gov.pl

Zobacz także