Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na LSE Polish Economic Forum 2016

Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland weźmie udział w piątej edycji LSE SU Polish Economic Forum, które odbędzie się 5 marca w Londynie, na London School of Economics and Political Science (LSE). Hasłem tegorocznej konferencji jest „Wykorzystanie polskiego potencjału w niespokojnych czasach”. Prezes Asseco Poland wystąpi podczas panelu „Globalny biznes, robiony w Polsce”.

 

W trakcie konferencji uczestnicy będą rozmawiali o innowacyjności oraz rozwoju polskiego biznesu na zagranicznych rynkach. Spróbują zdefiniować różnice w prowadzeniu biznesu w różnych częściach Europy oraz odpowiedzieć na pytanie, jak zmienia się postrzeganie polskich marek wraz z rozwojem naszych firm. Wśród zaproszonych gości znaleźli się, m.in. Mateusz Morawiecki, Minister Rozwoju, Witold Sobków, Ambasador RP w Londynie oraz Wojciech Sobieraj, Prezes Zarządu Alior Bank.

 

Polish Economic Forum jest największą konferencją dotyczącą polskiej ekonomii, organizowaną zagranicą, na której spotykają się, m.in. eksperci z dziedziny polityki i ekonomii.

Zobacz także