Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco – IT made in Poland

Działalność inwestycyjna przedsiębiorstw, takich jak Asseco odgrywa istotny wpływ na rozwój regionu Podkarpacia. Choć Asseco jest dziś firmą o zasięgu globalnym, to nadal swoje kluczowe inwestycje, takie jak budowa nowoczesnego centrum R&D realizuje w Rzeszowie. O tym, jakie jeszcze możliwości daje to miasto mówi Adam Góral w artykule dziennika Rzeczpospolita pt. „Asseco – IT made in Poland”.

Nie sądziłem, że marzenie o stworzeniu polskiej silnej firmy softwareowej się urzeczywistni. Jednak zawsze wiedziałem, że Rzeszów to dobre miejsce na biznes. To miasto dało mi wszystko, czego jako młody przedsiębiorca potrzebowałem. Po 27 latach ciężkiej pracy całego zespołu Asseco jest dużą, międzynarodową firmą, a ja jestem bardzo dumny, że centrala spółki jest niezmiennie w Rzeszowie – powiedział Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland.

Link do artykułu: www.rp.pl

Zobacz także