Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Data Systems na Cyber Space Asia

Cyber Space Asia to jedno z największych azjatyckich wydarzeń poświęconych tematyce rozwojowi technologii informatycznych. Produkty Asseco, w tym mobilny kwalifikowany podpis elektroniczny SimplySign zaprezentowali na nim eksperci Pionu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania z Asseco Data Systems SA.

W wydarzeniu, które odbyło się w dniach 25-28 kwietnia w Pekinie, co roku biorą udział eksperci, instytuty badawcze oraz czołowi dostawcy technologii ICT. Targom towarzyszyły debaty i wystąpienia międzynarodowych eksperci – m.in. na temat sztucznej inteligencji, Internecie rzeczy, zabezpieczeniu infrastruktury PKI, przetwarzaniu danych w chmurze i big data, a także o światowej strategii bezpieczeństwa cyberprzestrzeni.

Część wystawiennicza zgromadziła ponad 200 wystawców z całego świata, pokazując różnorodność innowacyjnych aplikacji i rozwiązań z zakresu cyber security.

Zobacz także