Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco z certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”

Asseco Data Systems zostało nagrodzone certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jest to projekt skierowany do wszystkich firm i instytucji, które w sposób odpowiedzialny podchodzą do rozwoju kompetencji swoich pracowników.

Asseco Data Systems wzięło udział w badaniu „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Celem programu jest m.in. wyróżnienie firm, których zespół ma wysoki poziom satysfakcji i zaangażowania w pracę. Podstawą projektu jest rzetelne, niezależne badanie pracowników w obszarach: zaangażowanie, kompetencje, ogólne zadowolenia, relacje i pracownik jako ambasador. Aby firma została nagrodzona certyfikatem, poziom głównego indeksu „Inwestor w Kapitał Ludzki” powinien wynieść minimum 70 proc. Liczony jest on jako średnia z indeksów dla pięciu ww. obszarów (minimum dla obszaru to 65 proc.).

Asseco Data Systems tworzy zespół ponad 900 osób. Firma dostarcza produkty i usługi, bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich. Działalność spółki skoncentrowana jest na obsłudze przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Spółka jest częścią Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia ok. 30 tys. osób.

Zobacz także