Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Technologia dla biznesu, rozwiązania dla ludzi – prezentujemy 17 innowacyjnych projektów Grupy Asseco

Rola informatyki jeszcze nigdy nie była tak ważna, jak obecnie. Rok 2020 na nowo zdefiniował wpływ cyfryzacji poszczególnych branż na gospodarkę — nie tylko pod względem automatyzacji procesów, ale również bezpieczeństwa. To właśnie technologia okazała się narzędziem, które umożliwiło milionom ludzi na całym świecie dostosowanie się do nowych realiów i pozwoliło na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości. Asseco już od 30 lat jest wszędzie tam, gdzie technologia i biznes łączą się z codziennym życiem. Tworząc technologie przyszłości realizujemy projekty, które zapewniają sukces firm ze wszystkich sektorów gospodarki. Są one źródłem inspiracji, która przyczyniła się do stworzenia kolejnej już publikacji Asseco Case Study Book.

W Asseco wychodzimy naprzeciw potrzebom jutra, dlatego koncentrujemy się na tworzeniu nowatorskich i zaawansowanych rozwiązań, które w czasach tak wielkiej zmiany umożliwią naszym klientom zachowanie ciągłości biznesowej. Wsłuchujemy się w potrzeby rynku i działamy elastycznie. Stale inwestujemy w R&D, rozwijamy nasze produkty i myślimy nieszablonowo, ponieważ tylko w ten sposób możemy realizować innowacyjne projekty na skalę międzynarodową – powiedział Artur Wiza, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland.

W Asseco Case Study Book znalazły się nowatorskie przedsięwzięcia, które zostały przeprowadzone we współpracy z naszymi klientami w różnych częściach świata. Liczymy, że również ta edycja stanie się dla wielu organizacji nie tylko impulsem do realizacji innowacyjnych projektów, ale pokaże, jak wiele korzyści dla biznesu płynie ze świata nowych technologii.

Zachęcamy do pobrania Asseco Case Study Book.

Zobacz także