Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Spółdzielcy dzieciom

Podczas tegorocznego Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, które odbyło się 18-19 maja w Warszawie, Asseco przeprowadziło wyjątkową akcję pod hasłem „Spółdzielcy Dzieciom – Przelej Pomoc”. Wykorzystano w niej system Asseco CBP, który firma zaprezentowała podczas wydarzenia. Ponadto Andrzej Nowakowski, Dyrektor Pionu Banków Spółdzielczych opowiedział o omnikanałowości we współczesnym modelu sprzedaży. Następnie Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu uczestniczył w dyskusji poświęconej digitalizacji i zwiększaniu przychodów banków spółdzielczych.

 

Asseco CBP to omnikanałowa platforma bankowości internetowej i mobilnej. Uczestnicy Forum, którzy chcieli wziąć udział w akcji charytatywnej Asseco, logowali się do systemu i przelewali dostępne tam wirtualne środki na wybraną placówkę. Intuicyjny sposób realizacji przelewu pozwalał na wykonywanie operacji w systemie również osobom, które pierwszy raz korzystały z bankowości internetowej na swoich smartfonach.

 

Asseco przekaże tym instytucjom równowartość przelanych kwot – powiedział Andrzej Nowakowski, Dyrektor Pionu Banków Spółdzielczych. Słowa podziękowań, jakie otrzymaliśmy od przedstawicieli placówek, którzy przybyli na Forum, aby odebrać symboliczne czeki, są dla nas bezcenne. Należą się one szczególnie uczestnikom, którzy wzięli udział w akcji i korzystając z naszej aplikacji dokonywali przelewów – dodał.

 

Dzięki dużej aktywności uczestników Forum w wirtualnym serwisie bankowości internetowej Asseco CBP zgromadzono:
Dom Dziecka w Żyznowie – 2 100 zł
Dom Dziecka w Długiem – 2 300 zł
Śląskie Hospicjum dla Dzieci – 2 400 zł

 

http://spoldzielcy-dzieciom.asseco.com                                                http://cbp.asseco.com/home

 

bs

bs2

bs1