Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Nowa siedziba Asseco przyjaznym miejscem pracy

Budynek biurowy Asseco Poland w Rzeszowie otrzymał Grand Prix oraz tytuł Budowy Roku Podkarpacia 2020. Nagroda została przyznana przez Kapitułę konkursu, złożoną z członków stowarzyszeń branżowych. Nowa siedziba Asseco, położona przy ul. Olchowej została zaprojektowana i wyposażona w taki sposób, aby była przyjaznym i atrakcyjnym miejscem pracy, a także pozwalała sprawnie wykonywać codzienne obowiązki.

Pracownicy Asseco przebywają teraz w nowoczesnych wnętrzach o wysokim standardzie, w których zadbano o każdy detal wykończenia i odpowiednie oświetlenie. Biuro wyposażone jest w  kilkanaście mniejszych i większych sal konferencyjnych, różniących się wystrojem wnętrza i umeblowaniem. W każdej z nich znajduje się projektor/telewizor do prezentacji materiałów współpracownikom lub klientom. Na terenie siedziby znajduje się również kantyna, w której pracownicy spożywają posiłki, a także strefy kreatywne w formie chillout roomów, w których mogą komfortowo odpoczywać i nabierać sił do nowych, kreatywnych pomysłów. Rozmowy i spotkania przy kawie prowadzić można w specjalnie wydzielonych strefach. Dostępny jest również pokój dla matki z dzieckiem, co sprawia, że w biurze swobodnie będą czuły się również osoby posiadające małe dzieci . Na ostatnim piętrze budynku zlokalizowany został taras z widokiem na panoramę Rzeszowa, który stanowi miejsce spotkań i wydarzeń firmowych.

Zobacz także