Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Gala Asseco Poland za nami!

5 czerwca w Warszawie odbyła się Gala Asseco Poland dla klientów i partnerów firmy. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia było hasło Po jednej stronie. To motto miało podkreślić, że zarówno dostawcy IT jak i ich klienci stoją po jednej stronie, bo wszyscy działają w jednym celu i dla jednego sukcesu – zadowolenia klienta końcowego.

Wśród 450 gości znajdowali się przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw, naszych firm partnerskich, a także świata polityki. Wicepremier Janusz Piechociński pogratulował prezesowi Adamowi Góralowi stworzenia informatycznej potęgi i docenił zaangażowanie w rozsądny patriotyzm gospodarczy. Minister Paweł Tamborski wspominał czasy debiutu Asseco na Giełdzie Papierów Wartościowych, a wiceprezes BOŚ Banku –  Adam Grzebieluch podkreślił znaczenie profesjonalnego systemu IT w rozwoju instytucji finansowych.

Po części oficjalnej goście mieli okazję wysłuchać koncertu Sławka Uniatowskiego i Anny Karwan. Przypomnijmy, że zeszłoroczna Gala Asseco otrzymała tytuł najlepszego eventu firmowego w Polsce w 2013!