Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wyróżnione w konkursie Lider 2019

CUI.Ubezpieczenia, rozwiązanie opracowane przez Asseco we współpracy z AXA, zostało wyróżnione w kategorii „Ubezpieczenia” w konkursie „Lider 2019”, zorganizowanym przez „Gazetę Bankową”. Platforma jest dedykowana bankom spółdzielczym.

CUI.Ubezpieczenia to omnikanałowa platforma do sprzedaży oraz obsługi ubezpieczeń. Jest ona zarówno wygodnym narzędziem dla doradców w oddziałach banków, jak i rozwiązaniem dostępnym poprzez bankowość internetową. Partnerem dostarczającym produkty ubezpieczeniowe za jej pomocą jest AXA.

Naszym celem jest podniesienie konkurencyjność banków spółdzielczych na rynku finansowym – powiedział Kamil Parzuchowski, Business Development Manager, Asseco Poland. CUI.Ubezpieczenia, integrując się z systemem bankowym, automatyzuje większość procesów, np. wymiany danych czy rozliczania składek, tym samym stanowiąc wsparcie dla doradcy, który może skupić się na innych aspektach obsługi klienta. Kolejnym ułatwianiem dla pracowników banków jest jeden, wspólny front-end sprzedażowy do obsługi różnych produktów, oferowanych przez różnych partnerów – dodał.

Celem 18. edycji konkursu technologicznego „Lider” było wyłonienie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które zostały wprowadzone w życie w ubiegłym roku.

Zobacz także