Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w gronie najlepszych pracodawców na świecie w 2021 r.

Asseco jako jedyna firma IT z Polski znalazło się w zestawieniu „World’s Best Employers 2021” opublikowanym przez magazyn Forbes. Ranking obejmuje 750 firm z całego świata, które zostały uznane za najlepszych pracodawców na podstawie badań przeprowadzonych na grupie 150 tys. pracowników z 58 krajów.

Grupa Asseco to zespół 29 tys. osób, które tworzą zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych sektorów gospodarki. W pracy dla największej firmy IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej cenią:

  • Zgrany zespół – wspólnie pracujemy nad projektami, dzielimy się wiedzą i świętujemy sukcesy
  • Przyjazną atmosferę – w biurze mówimy do siebie po imieniu, nie obowiązuje nas sztywny dress code
  • Integrację – bawimy się podczas wyjazdów integracyjnych, spotykamy się z okazji świąt, razem uprawiamy sport
  • Dzielenie się wiedzą – nasi eksperci dzielą się swoim know how podczas technologicznych meetup’ów TECHbreakFast
  • Dawanie od siebie – angażujemy się w pomoc potrzebującym, od lat prowadzimy akcję Pomagamy
  • Stabilność – oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Już po 3 miesięcznym okresie próbnym można u nas otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony

Firma została doceniona jako pracodawca i znalazła się w zestawieniu „World’s Best Employers 2021”, które powstało w oparciu o anonimowe badanie przeprowadzone na grupie 150 tys. pracowników z różnych firm. Respondenci byli proszeni m.in. o odpowiedź, czy poleciliby swoich pracodawców znajomym i rodzinie. Poproszono ich również o ocenę takich aspektów jak wizerunek przedsiębiorstwa, możliwości rozwoju, równouprawnienie czy działalność społeczna. W rankingu znalazło się 750 firm, które osiągnęły najlepsze wyniki.

Dołącz do naszego zespołu! Więcej na https://pl.asseco.com/kariera/

Zobacz także