Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Partnerem Rozmów o Gospodarce Polskiej

Adam Góral, wziął udział w trzeciej edycji konferencji „Rozmowy o Gospodarce Polskiej na Podkarpaciu”, która odbyła się 28 września 2019 r. w Arłamowie. Podczas spotkania rozmawiano m.in. o osiągnięciach i wyzwaniach gospodarczych w regionie, rozwoju gospodarczym Polski oraz głównych problemach rodzimych przedsiębiorców.

Adam Góral wziął udział w debacie „Po pierwsze gospodarka! Jak skutecznie wspierać jej rozwój i rozwój polskich przedsiębiorstw?”. W dyskusji uczestniczyli także Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju, Beata Daszyńska-Muzyczka, Prezes Zarządu, Bank Gospodarstwa Krajowego.

Po zakończeniu obrad, w czasie uroczystej wieczornej gali zostały wręczone Nagrody Gospodarcze im. Ignacego Łukasiewicza. Jedną z nich odebrał Adam Góral.

Dzisiaj młody przedsiębiorca ma znacząco większe możliwości niż ja, kiedy zaczynałem. Ale z drugiej strony, gdy ja zaczynałem, czyli na początku lat dziewięćdziesiątych to wydaje mi się, że łatwiej było wymyślać tematy, które dawały szansę na sukces — powiedział Adam Góral.

Gospodarzem „Rozmów o Gospodarce Polskiej” był Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Relacja: rzeszow.tvp.pl

Zobacz także