Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wspiera Młodych Innowacyjnych

Asseco było partnerem Forum Młodych Przedsiębiorców. Na tegorocznym spotkaniu tematem przewodnim była współpraca polsko-izraelska. Uczestnikiem wydarzenia był Marek Panek, Wiceprezes Zarządu Asseco, który wziął udział w panelu „Poland’s Best”. Konferencja została zorganizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą, ambasadę Izraela oraz organizację Startup Nation Central.

 

Spotkanie, które odbyło się 8 maja w Warszawie, skierowane było do młodych przedsiębiorców, którzy chcieli podzielić się swoimi osiągnięciami i doświadczeniami. Stanowi jedną z najpopularniejszych konferencji start-upowych w Polsce, która skupia blisko 300 przedsiębiorców.

 

Jednym z punktów spotkania była rozmowa Marka Panka z Marcinem Beme, założycielem serwisu Audioteka.pl. Wiceprezes Asseco opowiedział w jej trakcie, m.in. o współpracy Asseco z izraelskimi firmami i ekspansji firmy poza rynkami europejskimi.

 

Fot.: Krajowa Izba Gospodarcza