Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Międzynarodowym Czempionem 2019

Adam Góral otrzymał tytuł „Wizjonera ekspansji zagranicznej”, przyznany w ramach plebiscytu „Polska Firma Międzynarodowy Czempion 2019”, którego organizatorem jest firma PwC oraz Puls Biznesu. Dodatkowo, Asseco zostało wyróżnione w tym zestawieniu w kategorii „Inwestor”. Nagrody w imieniu spółki odebrali Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland oraz Artur Wiza, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland. Uroczysta gala odbyła się 3 grudnia 2019 r. w Warszawie.

To niesamowite, że Polacy, pomimo tego, że zapłacili sporą cenę za poprzedni system i wciąż są niedoceniani, mają wielką motywację, żeby pokazywać światu, że to nie miejsce, w którym się urodzili, ale pasja oraz wiara, że się da, pozwala im osiągać coraz większe sukcesy — powiedział Adam Góral.

Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej rodzime przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski.

Patronat honorowy plebiscytem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Więcej informacji o konkursie czempioni.pb.pl.

Zobacz także