Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Czempionem narodowym wg Polityka Insight

Asseco znalazło się w top 10 raportu „Czempioni narodowi, jakich potrzebuje Polska”, opublikowanego przez Politykę Insight. Asseco zostało także uwzględnione w podkategoriach – zagranica, innowacyjność, gospodarka. Oficjalna premiera raportu odbyła się 9 kwietnia 2018 w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH).

Wydarzenie otworzyła Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. Po prezentacji wyników Raportu, odbyła się debata, w której wzięli udział przedstawiciele PAIH, Polityki Insight, Polpharmy oraz Asseco.

Dla Asseco bycie czempionem narodowym to działanie nie tylko na rzecz rozwoju firmy, ale także na rzecz swoich pracowników (…) Polska jest coraz częściej traktowana jako kraj informatyków, a nie hydraulików. Taki właśnie wizerunek naszego kraju chcemy budować – powiedział Artur Wiza, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland.

Polityka Insight to platforma wiedzy dla liderów biznesu, decydentów politycznych i dyplomatów. Działa od ponad czterech lat i wydaje codzienne serwisy analityczne (PI Premium, PI Finance i PI Energy) oraz przygotowuje raporty.

Raport do pobrania: www.politykainsight.pl

*Do obliczeń wykorzystano dane za 2016 rok o działalności biznesowej polskich grup kapitałowych zatrudniających co najmniej 100 osób, z przychodami powyżej 1 mld zł.

Zobacz także