Udana premiera produktowa rozwiązań Asseco dla sektora energetyki

Podczas międzynarodowych targów dla sektora energetyki „E-world Energy & Water” 2019 miała miejsce premiera produktowa rozwiązań z rodziny AUMS Billing. Wydarzenie odbyło się w dniach 5-7 lutego br. w Essen. Wspólnie z Asseco Poland wzięli w nim udział eksperci z Asseco BERIT, prezentując swoje systemy do zarządzania infrastrukturą techniczną dużych zakładów energetycznych.

E-world był idealnym miejscem na premierę rozwiązań Asseco – AUMS Billing Lite oraz AUMS Billing Smart, nie tylko ze względu na tegoroczną tematykę targów, ale także szansę dotarcia do dużej liczby potencjalnych odbiorców naszych systemów. Trzy intensywne dni targów i zainteresowanie klientów potwierdziły dużą konkurencyjność rozwiązań Asseco. Poza systemami billingowymi, przedstawiciele z branży pytali o nasze pomysły i propozycje w obszarze e-mobilności oraz Demand Side Management. Udział w wydarzeniach, takich jak to, ma na celu wspierać nasze działania sprzedażowe – powiedział Jerzy Popowicz, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Asseco Poland.

Tematem tegorocznej edycji targów „E-world Energy & Water” były innowacje w branży energetycznej głównie z obszaru smart cities, inteligentnych sieci oraz rozwiązań dla ochrony klimatu. W wydarzeniu wzięło udział blisko 770 wystawców z 26 krajów oraz 25 tys. uczestników.

Powiązane materiały

Asseco BERITAUMSAUMS BillingAUMS Billing LiteAUMS Billing SmartE-world Energy & WaterEssenJerzy Popowicz