Poznaj nową ofertę Asseco podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych

Już 20 września rozpocznie się Forum Liderów Banków Spółdzielczych. Będzie to okazja do spotkania z ekspertami Asseco, którzy podczas tegorocznej edycji Forum zaprezentują nową odsłonę bankowości internetowej i mobilnej w Centrum Usług Internetowych oraz moduł informacji zarządczych w ramach Asseco Data Analytics. Asseco, będące partnerem konferencji, przygotowało także dla uczestników konkurs z nagrodami.

Na stoisku Asseco, które będzie dostępne w dniach 20 i 21 września, uczestnicy Forum Liderów Banków Spółdzielczych będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. Jej przedstawiciele zaprezentują nową odsłonę bankowości internetowej i mobilnej w Centrum Usług Internetowych, w której eksperci odpowiedzialni za user expierience zidentyfikowali potrzeby użytkowników  i zaprojektowali interfejs, procesy oraz usługi w taki sposób, aby spełniały one oczekiwania, zarówno w wymiarze intuicyjnego użytkowania jak i wygody.

Przybliżymy Państwu zmiany w interfejsie użytkownika, ergonomii i użyteczności. Zaprezentujemy między innymi wprowadzone zmiany layoutu – odświeżoną szatę graficzną, zmienioną kolorystykę, nowe ikony oraz ilustracje. Przedstawimy także nowe i rozszerzone funkcjonalności, które wprowadziliśmy w celu lepszego i sprawniejszego korzystania z bankowości – powiedział Andrzej Nowakowski, Dyrektor ds. Relacji z Klientem, Asseco Poland.

Ponadto eksperci Asseco zaprezentują nowe możliwości systemu Asseco Data Analytics, który stanowi moduł informacji zarządczych. Zawiera on zestaw gotowych raportów, które pozwalają na monitorowanie sytuacji biznesowej instytucji. Umożliwia m.in. przeprowadzenie dokładnej analizy biznesowej, zbadanie efektywności banku i jej pracowników oraz sprawdzenie skuteczności kampanii sprzedażowych i marketingowych. Wyniki analiz dostępne są w QlikSense za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Zapraszamy na stoisko Asseco podczas Forum Liderów Banków Spółdzielczych, które odbędzie się 20-21 września w Hotelu Airport Okęcie.

Andrzej NowakowskiAsseco Data AnalitycsCentrum Usług InternetowychFLBSForum Liderów Banków SpółdzielczychWPIWspólna Platforma Informatyczna