Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Adam Góral Liderem Polskiej Gospodarności

Adam Góral zdobył srebrny laur w kategorii: Globalny Gracz 2016 w pierwszej edycji rankingu „Liderzy Polskiej Gospodarności”, przygotowanego przez Gazetę Bankową. W zestawieniu wyróżniono polskich przedsiębiorców, polityków, menedżerów i naukowców, którzy w tym roku przyczynili się do budowania pozytywnego wizerunku w kraju i za granicą.

 

Zwieńczenie konkursu, którego głównym hasłem było: „Polska to my”, stanowiła gala, która odbyła się 31 maja w Warszawie. Gości przywitał Wojciech Surmacz, redaktor naczelny „Gazety Bankowej”. W trakcie gali przyznał on, że inspiracją do stworzenia tego konkursu były słowa Adama Górala, prezesa Asseco Poland, który w niedawnym wywiadzie dla „Gazety Bankowej” powiedział: „To my – przedsiębiorcy, w dużej mierze tworzymy nasz kraj i nawet najlepszy rządowy plan nie wyjdzie, jeśli nie włączymy się w jego realizację. Wszyscy musimy postępować mądrze i brać odpowiedzialność za swoje działania”.

 

Fot.: Gazeta Bankowa

Zobacz także