Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Startuje 2. edycja hackathonu CodePlay by Asseco!

„Dzień dobry, tutaj Twój Bank. Jak mogę Ci dzisiaj pomóc?” – to hasło najbliższej, drugiej edycji hackathonu CodePlay by Asseco. Wydarzenie odbędzie się 19 października 2019 r. w Krakowie. Poznaj szczegóły i już teraz przygotuj się do wyzwania!

CodePlay by Asseco to 10 godzin programowania, zaproszenie do programu inkubacyjnego w Asseco Innovation Hub oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 30 000 złotych. W tym roku tematem przewodnim wyzwania jest wykorzystanie sztucznej inteligencji w zaawansowanej analityce danych w obszarze bankowości. Wszystko po to, aby bank mógł pełnić rolę partnera, doradcy i asystenta klienta, a samo „bankowanie” stało się bardziej intuicyjne dla użytkowników.

Udział w naszym hackathonie otwiera realne perspektywy rozwijania własnych pomysłów przy wsparciu Asseco zarówno finansowym, jak i merytorycznym oraz organizacyjnym. Główną nagrodą jest dołączenie do programu inkubacyjnego Asseco Innovation Hub, który pozwala na zbudowanie MVP rozwiązania oraz aplikowanie do etapu akceleracji. Dzięki temu powstaje produkt gotowy do sprzedaży na rynku. Obecnie mamy dwa zespoły, realizujące rozwiązania z obszaru voice bankingu oraz digitalizacji dokumentów. Zaczęły one swoją współpracę z nami właśnie na hackathonie CodePlay by Asseco – powiedział Jarosław Bryl, Dyrektor Zarządzający Asseco Innovation Hub.

Zapisy na CodePlay by Asseco startują od 1 sierpnia 2019 r. Zwycięska drużyna otrzyma 15 000 złotych oraz wsparcie działu Asseco Innovations Hub, podczas dalszego rozwijania aplikacji oraz wprowadzenia jej na rynek.

Wejdź na stronę codeplay.asseco.com i zarejestruj się już dziś!

 

Zobacz także