Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Rozbij bank pomysłów z Asseco Poland podczas hackathonu CodePlay!

Asseco Poland, największy producent oprogramowania w Polsce, wychodzi na poszukiwania nieodkrytych talentów, organizując hackathon CodePlay — 12 godzinne wydarzenie programistyczne poświęcone tematyce FinTech. Hasłem przewodnim wydarzenia jest “All you need is bank”.

Kreatywność poszukiwana!

Hackathon CodePlay by Asseco skierowany jest do kreatywnych osób, przede wszystkim programistów, grafików, inżynierów, naukowców oraz marketingowców. Ich zadaniem podczas wydarzenia będzie stworzenie innowacyjnych funkcji dla osobistego asystenta banku przyszłości, dzięki którym załatwianie codziennych spraw przez klienta będzie przebiegało w płynniejszy i prostszy sposób.

Współpraca z Asseco

Na uczestników hackathonu czekają nie tylko nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 34.000 zł, ale przede wszystkim program inkubacji Asseco Innovation Hub. Celem Inkubatora jest wyszukanie nowatorskich rozwiązań dla branży finansowej oraz osób, które za nimi stoją. Współpraca z Asseco Innovation Hub pozwoli na uzyskanie wsparcia finansowego, opieki ekspertów Asseco, dostępu do zasobów firmy oraz udział w szkoleniach.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby trafić do grupy osób współpracujących z Asseco Poland, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie codeplay.asseco.com. W trakcie wydarzenia, w obecności mentorów, zespoły przygotują prototypy i propozycje rozwiązań bankowych, które zostaną zaprezentowane jurorom. Co najmniej trzy zwycięskie drużyny przejdą do kolejnego etapu — programu inkubacji. Zapisy na hackathon trwają do 24 października 2018 r. do godziny 23:59. Liczba miejsc w wydarzeniu jest ograniczona.

Regulamin, szczegóły i rejestracja: codeplay.asseco.com

Zobacz także