Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Case Study Book

Poznaj najbardziej innowacyjne projekty IT realizowane w Grupie Asseco

Asseco jest wszędzie tam, gdzie technologia i biznes łączą się z codziennym życiem. Jesteśmy federacją spółek działających w ponad 50 krajach i zatrudniających przeszło 24 000 osób. Działając na zagranicznych rynkach, zbieramy wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy Asseco. Łączymy wiedzę sektorową, biznesową i technologiczną po to, by budować rozwiązania, które są przyszłością.

To właśnie globalna działalność Asseco oraz współpraca z naszymi klientami stały się inspiracją do stworzenia autorskiej publikacji Asseco Case Study Book. Znajdziecie w niej Państwo ciekawe i innowacyjne projekty, które zrealizowaliśmy wspólnie z naszymi klientami w różnych częściach świata oraz rozwiązania zmieniające oblicze poszczególnych sektorów gospodarki. Liczymy, że ta publikacja pokaże jak różnorodny i fascynujący jest świat nowych technologii, a także będzie inspiracją do realizacji nowatorskich przedsięwzięć.

Już teraz do pobrania na: casestudybook.asseco.com

Asseco Case Study Book

Zobacz także