Asseco zaprasza na Trusted Economy Forum!

Spotkaj się z ekspertami i dowiedz, jak bezpiecznie dokonać cyfrowej transformacji

Jak wykorzystać technologię do stawienia czoła obecnym wyzwaniom gospodarczym, m.in. rosnącym cenom energii, zakłóceniom łańcuchów dostaw czy deficytowi wykwalifikowanych pracowników? Jak technologia zwiększa bezpieczeństwo transakcji w cyfrowej gospodarce? Wysłuchaj prelekcji, debat oraz najnowszych case study i dowiedz się, jak efektywnie zoptymalizować i zautomatyzować procesy biznesowe w swojej organizacji. 23 maja 2023 r. widzimy się w Warszawie oraz online na Trusted Economy Forum, jednej z największych w Europie konferencji poświęconych cyfrowej gospodarce. Wydarzenie obędzie się pod hasłem „Na krawędzi – nowa rzeczywistość w cyfrowym świecie” Już teraz zarezerwuj ten dzień na spotkanie z ekspertami światowego rynku cyfrowego!

Zaufanie w cyfrowym świecie

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez narzędzi cyfrowych. Coraz częściej korzystamy z podpisu i pieczęci elektronicznej oraz platform zarządzania dokumentami w chmurze. To one wzmacniają poziom zaufania w procesach biznesowych, dzięki czemu możemy współpracować online z kontrahentami, obsługiwać klientów z całego świata lub zarządzać rozproszonym zespołem w trybie zdalnym.

W czasach, gdy technologia tak mocno zmienia modele biznesowe i kształtuje codzienne życie, największą wartością pozostaje zaufanie, zarówno pomiędzy uczestnikami ekosystemu gospodarczego, jak i do samej technologii – jednolitej, bezpiecznej i uniwersalnej – powiedziała Ewelina Chudy, Kierownik Biura Organizacyjnego Trusted Economy Forum. Z myślą o kluczowej roli zaufania w cyfrowej gospodarce Asseco zaprasza do dyskusji o #TrustedEconomy. Nasi eksperci przedstawią też praktyczną stronę transformacji cyfrowej i przykłady firm oraz instytucji, które z sukcesem wdrożyły te rozwiązania – dodała.

Klienci wybierają online

Bez zaufania nie byłoby sukcesu handlu elektronicznego, e-bankowości i wielu innych branż, w których cyfryzacja wyeliminowała konieczność fizycznej obecności. Przykładowo w sektorze finansowym w ciągu roku liczba użytkowników mobilnej bankowości wzrosła z 15 do 18 mln, a bankowości internetowej – z 20 do 21,7 mln. Fizyczne czy geograficzne granice przestają mieć znaczenie. Liczy się dostępność usług online o każdej porze, na każdym urządzeniu i dla każdej grupy użytkowników.

Na krawędzi wyzwań i zagrożeń

Im większy jest udział digitalizacji w relacjach z klientami, biznesem i administracją, tym bardziej rośnie znaczenie cyberbezpieczeństwa gwarantującego zaufanie wobec drugiej strony transakcji. Wyzwaniem współczesnego biznesu okazuje się umiejętne poruszanie się na krawędzi wyzwań i zagrożeń oraz możliwości i korzyści wynikających z digitalizacji gospodarki. Rolą partnerów technologicznych świadczących sprawdzone usługi cyfrowe jest sprawić, że zaufanie wspierane cyberbezpieczeństwem pozostanie napędem cyfrowej gospodarki.

O konferencji

Ideą Trusted Economy Forum jest integracja środowisk: technologicznego, biznesowego, prawnego, administracyjnego i akademickiego, celem budowania cyfrowych społeczeństw, nie tylko na poziomie krajowym, ale globalnym. Konferencja jest przestrzenią do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 40 ekspertów, a na wydarzenie zarejestrowało się blisko 630 osób.

Dowiedz się więcej na: https://trustedeconomyforum.com/pl/ i zarezerwuj termin 23 maja!

Biznes bez papierucyfrowa gospodarkaEwelina ChudypaperlessTEFTrusted Economy Forum