Asseco Poland nominowane do tytułu Mistrza GPW 2019 – zagłosuj już dzisiaj!

Asseco Poland znalazło się w gronie 16 spółek z warszawskiej giełdy nominowanych przez dziennikarzy i analityków Pulsu Biznesu i portalu Bankier.pl do tytułu Mistrza GPW 2019. W losowaniu wyłoniono pary 1/8 finału. Do kolejnych etapów przejdą firmy, które zdobędą więcej głosów. Nagroda dla najlepszej spółki zostanie przyznana po raz 10.

Inwestorzy docenili dynamiczny rozwój Asseco i konsekwentną realizację strategii opierającej się na ekspansji międzynarodowej oraz dywersyfikacji naszego biznesu. W wyniku transakcji zrealizowanej pod koniec ub. r. w naszym akcjonariacie z udziałem 23% pojawił się uznany partner – Grupa Cyfrowego Polsatu. Zacieśnienie współpracy w sektorze telekomunikacji i mediów, ale także finansowym i energetycznym posłuży zwiększeniu konkurencyjności i dalszemu wzrostowi wartości Asseco Poland. Nasza rynkowa pozycja, a także perspektywy rozwoju znalazły odzwierciedlenie w giełdowej wycenie, która w trakcie 2019 r. wzrosła z 46,12 zł do 63,65 zł.

Wszyscy sympatycy Asseco Poland mogą dzisiaj głosować na spółkę na stronach Pulsu Biznesu i Bankier.pl. W kolejnych dniach odbędą się ćwierćfinały (9-10.01), półfinały (13.01) i wielki finał (15.01).

Bankier.plMistrz GPW 2019Puls Biznesu